foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witaj na stronie Zespołu Szkół Agrotechnicznych im. Władysława Reymonta w Słupsku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kształcenia oraz aktualnościami szkolnymi.

14 grudnia w Słupskim Ośrodku Kultury przy ul. Braci Gierymskich 1 odbyła się Gala Wolontariatu 2018 zorganizowana przez Regionalne Centrum Wolontariatu w Słupsku.
Była to okazja by podziękować wszystkim Wolontariuszom ze Słupska i okolic za ich pracę przez cały rok. Szkolny Klub Wolontariusza „Panda” przy Zespole Szkół Agrotechnicznych w Słupsku otrzymał wyróżnienia w następujących kategoriach:

  • za zaangażowanie i działalność na rzecz środowiska lokalnego 2018
  • za pomoc w realizacji projektu ”Rajd Wolontariuszy 2018”
  • za realizację projektu „Panda w koszulce” zrealizowanego w ramach Młodzieżowych Inicjatyw Lokalnych

Podziękowanie dla koordynatorów Szkolnego Klubu Wolontariusza: Monika Żynis Teresa Zarzycka (Po raz pierwszy uhonorowani zostali również Koordynatorzy Wolontariatu, których zaangażowanie umożliwia zwiększanie z roku na rok skali działań Wolontariuszy w rejonie Słupska i okolic.)
Na spotkanie przybyło ponad 200 gości, między innymi zastępczyni Prezydenta Słupska Marta Makuch i Pełnomocniczka Prezydenta Miasta Słupska ds. organizacji pozarządowych Beata Macedońska. Uroczystość uświetnił występ zespołu „NO CO PUKA”.