foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witaj na stronie Zespołu Szkół Agrotechnicznych im. Władysława Reymonta w Słupsku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kształcenia oraz aktualnościami szkolnymi.

Rusza trzecia edycja szkolnego konkursu fotograficznego "Mój pupil". To konkurs dla tych, którzy są przyjaciółmi zwierząt i wiedzą jak ważne miejsce zajmują pupile w ich życiu. Posiadasz w domu pupila - pupilem może być pies, kot, świnka morska, papuga, a także rybka, szczur czy inny zwierzak, które jest Twoim przyjacielem. Zachęcamy wszystkich miłośników zwierząt do udziału w konkursie i przesłania zdjęcia ze swoim pupilem. Na pewno macie w swoim archiwum fotkę, która idealnie odzwierciedla charakter zwierzaka, a jeśli nie to czas to zmienić! Czekamy na Wasze zgłoszenia.

REGULAMIN KONKURSU

Tematem konkursu jest Twój pupil, należy tylko zrobić ciekawe zdjęcie i przynieść do szkoły. Udział może wziąć każdy uczeń Zespołu Szkół Agrotechnicznych – zarówno profesjonalny twórca, jak i amator fotografowania.

Warunki uczestnictwa

  1. W konkursie mogą brać udział wszyscy uczniowie szkoły.
  2. Uczestnicy konkursu muszą złożyć zdjęcie w formacie A5 (148x210): zdjęcie w formie papierowej (papier fotograficzny mat lub połysk) i to samo zdjęcie należy przesłać elektronicznie na adres e- mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  3. Zdjęcie należy podpisać imieniem i nazwiskiem oraz podać klasę.
  4. Zdjęcia o innym wymiarze, niesamodzielne, nadesłane po terminie lub nie odpowiadające postanowieniom regulaminu nie będą podlegały ocenie.
  5. Dla uczestników trzech pierwszych miejsc planowane są nagrody rzeczowe.

Szczegółowych informacji w sprawie konkursu udziela Pani Joanna Huras.

Termin oddania zdjęcia:

  • zdjęcie należy oddać do 06.03.2020r. (również przesłać w formie elektronicznej ) do Pani Joanny Huras.
  • 11.03.2020r. prace zostaną ocenione i podane wyniki konkursu.

Najlepsze prace zostaną pokazane na wystawie szkolnej i umieszczone na stronie internetowej szkoły.

ZAPRASZAMY!!!