foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witaj na stronie Zespołu Szkół Agrotechnicznych im. Władysława Reymonta w Słupsku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kształcenia oraz aktualnościami szkolnymi.

28 września 2019 (sobota) zorganizowaliśmy turniej e-sportowy Teamfight Tactics Online Tournament. Ilość graczy ograniczyliśmy do 64 zawodników (zainteresowanie było znacznie większe). Wyłonienie trójki zwycięzców zajęło ponad 10 godzin. Pierwsze potyczki zaczęły się o 9:00, a ostatnie zakończyły po 19:00. Po raz pierwszy przeprowadziliśmy zawody całkowicie online, którymi zarządzaliśmy wyłącznie zdalnie.

Turniej przeznaczony był głównie dla mieszkańców Słupska i powiatu słupskiego, jednak zakwalifikowaliśmy kilkunastu zawodników z centralnej i południowej Polski. Dodatkowo, jeden zawodnik był z Czech (przedstawiciel czeskiej organizacji e-sportowej Samurai Gaming, który zajął 4. miejsce). Całe wydarzenie było relacjonowane na żywo w internecie, które streamował i komentował nasz absolwent Paweł Makuch. Turniej przygotowała i przeprowadziła klasa 4TIb z wychowawcą. Zawodnicy walczyli o słuchawki gamingowe o wartości 250zł, ufundowane przez markę gamingową Genesis.

W planach mamy kolejne wydarzenia gamingowe. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na stronę http://lan.rolniczak.pl lub nasz fanpage https://facebook.com/rolniczaklanparty 

Podium:

1 - KZ TusiN (po środku) - Błażej Dalecki (Zespół Szkół Ekonomicznych w Słupsku)
2 - Irelia Player (po lewej) - Kamil Komar (absolwent Zespołu Szkół Agrotechnicznych w Słupsku)
3 - TH3 Br3JniaK (po prawej) - Kamil Brejski (Zespół Szkół Agrotechnicznych w Słupsku)

GRATULUJEMY!