foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witaj na stronie Zespołu Szkół Agrotechnicznych im. Władysława Reymonta w Słupsku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kształcenia oraz aktualnościami szkolnymi.

Tradycyjnie już, 11 listopada wolontariusze zaangażowali się w organizację VI Słupskiego Biegu Niepodległości. Pomagali oni głównemu organizatorowi imprezy Stowarzyszeniu Osób Pozytywnie Aktywnych STOPA w Słupsku. W tym roku bieg miał szczególną oprawę z racji obchodów 100 lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Bieg odbył się na dystansie 10 km i wzorem lat ubiegłych jego trasa prowadziła ulicami Centrum Miasta., co umożliwiło licznie zebranym słupszczanom na doping na całej trasie oraz wspaniałą zabawę podczas przyglądania się zmaganiom biegaczy. Wolontariusze pomagali uczestnikom biegu, pomagali w obsłudze w wyznaczonych punktach gastronomicznych oraz w działalności biura zawodów. Poprzez pomoc przy organizacji masowej imprezy sportowej wolontariusze przyczyniają się do popularyzacji biegania i propagowania zdrowego trybu życia wśród lokalnej społeczności.