foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witaj na stronie Zespołu Szkół Agrotechnicznych im. Władysława Reymonta w Słupsku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kształcenia oraz aktualnościami szkolnymi.

W dniach 19-22 kwietnia 2018, klasa 2TIb wybrała się na czterodniową wycieczkę do Warszawy. Głównym celem wyjazdu było uczestnictwo w targach Good Game, konwencie Comic Con oraz festiwalu Book Show organizowanych przez PTAK EXPO w Nadarzynie. Dodatkowo uczniowie zwiedzali Warszawę, m.in. Muzeum Powstania Warszawskiego, Stadion Narodowy, Stare Miasto, Pałac Kultury i Nauki ... 

Warsaw Comic Con to największy festiwal popkulturalny w Polsce. Gwiazdy Hollywood, goście specjalni, konkursy i pokazy cosplay, liczne gry i konkursy, strefy atrakcji i zabawy oraz plany filmowe.

Good Game Expo to targi gier video i sprzętu komputerowego. Nowości, spotkania z twórcami gier, strefa turniejowa - w tym zawody rangi międzynarodowej. W turniejach FIFA18 organizowanych przez Follow Crew, nasi uczniowie zajęli 2. i 3. miejsce (srebro dla Mateusza Nieuważnego oraz brąz dla Wiktora Sobczaka). Dodatkowo przeprowadzone zostały rozmowy z zarządem Follow Crew na temat przyszłej współpracy związanej z klasą e-sportową naszej szkoły.

Warsaw Book Show to festiwal czytelnictwa z udziałem autorów książek oraz atrakcjami dla miłośników literatury. Twarzą targów książki Warsaw Book Show był Andrzej Sapkowski, z którym uczniowie spotkali się w sobotę 21 kwietnia podczas konferencji oraz w strefie autografów.