foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witaj na stronie Zespołu Szkół Agrotechnicznych im. Władysława Reymonta w Słupsku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kształcenia oraz aktualnościami szkolnymi.

Miło nam poinformować, że uczennice naszej szkoły: Kamila Błaszkowska, Dominika Krowińska  i Agata Pacholak z klasy II TAK dostały się do wojewódzkiego etapu Olimpiady Wiedzy o Mediach, który odbył się 15 grudnia w Gdańsku. Celem tej olimpiady jest poznanie historii, ewolucji, struktur i mechanizmów działania mediów. Olimpiada została zorganizowana przez Wydział Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii Uniwersytetu Warszawskiego wraz z 15 innymi uczelniami na terenie całego kraju. Uczestniczy walczą o 48 indeksów na studia dziennikarskie oraz o liczne nagrody rzeczowe.
Awans dziewcząt do etapu wojewódzkiego jest dużym sukcesem, a jeszcze większym jest fakt, że Kamila Błaszkowska zakwalifikowała się do etapu ogólnopolskiego, którego finał odbędzie się w marcu w Warszawie.
Do udziału w olimpiadzie dziewczęta były przygotowywane przez p. Izabelę Borczon - Winnicką, a opiekunem w Gdańsku była p. Monika Ciszewska. 
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.