foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witaj na stronie Zespołu Szkół Agrotechnicznych im. Władysława Reymonta w Słupsku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kształcenia oraz aktualnościami szkolnymi.

25 listopada 2011 r. odbyło się w naszej szkole spotkanie WIECZNIE ŻYWI. Podczas pierwszej części uroczystości młodzież włączyła się w obchody Roku Czesława Miłosza. W trakcie krótkiej prezentacji multimedialnej dotyczącej życia i twórczości naszego Noblisty, uczniowie przy blasku świec recytowali utwory poety.

Kolejna część spotkania miała charakter muzyczny. Młodzież zaprezentowała piosenki artystów, którzy odeszli, ale ich twórczość pozostała wiecznie żywa w sercach wielu ludzi. Uczennica z kl. ITŻ Adriana Jóźwiak wykonała utwór z repertuaru Czesława Niemena Sen o Warszawie. Patryk Jaroć z kl. IVTOŚ i Damian Symonowicz z kl. IVTAK , zaprezentowali utwór legendarnego zespołu Nirvana.

Podczas spotkania nie zabrakło wspomnień o znanych artystach, którzy odeszli w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Po wysłuchaniu krótkich informacji i obejrzeniu prezentacji multimedialnej na temat ich życia i twórczości, uczennica z kl.1TU Zuzanna Gadomska zaśpiewała utwór Amy Winehouse. Uroczystość zakończyli Patryk Jaroć i Damian Symonowicz wykonując piosenkę z repertuaru zespołu Dżem List do M.

Spotkanie zorganizowały:
p. Agnieszka Kwaśniewska-Suda
p. Aleksandra Jóźwiak
p. Mirosława Cichocka
p. Iwona Kosicka