foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witaj na stronie Zespołu Szkół Agrotechnicznych im. Władysława Reymonta w Słupsku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kształcenia oraz aktualnościami szkolnymi.

W dniu 23 listopada b.r. dwóch przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego wraz z opiekunką wzięło udział w konferencji zorganizowanej w Ratuszu Miejskim w Słupsku. Tematem konferencji było: "Czy można mówić o istnieniu konfliktu między uczniem a nauczycielem?" Spotkanie to zostało zorganizowane przez Młodzieżową Radę Miasta Słupska wraz z IV LO W Słupsku. Konferencja przebiegała w bardzo miłej i serdecznej atmosferze. Przybyło na nią wielu przestawicieli Samorządów Uczniowskich ze szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych z naszego miasta. Z przyjemnością informujemy, że prowadzącym konferencję był uczeń naszej szkoły Dariusz Kopczyński, pełniący w MRMS funkcję rzecznika praw ucznia. W programie znalazły się zarówno wyniki i analiza ankiety dotyczącej relacji i zachowań w szkole, prelekcje, prezentacje multimedialne oraz warsztaty. Gościem konferencji była Pani Mesude Civekoglu, nauczycielka z Turcji, która przestawiła ciekawą prelekcję na temat szkolnictwa w swoim kraju. Mamy nadzieję, że tego typu spotkania będą odbywały się cyklicznie i będą równie ciekawe jak ta, w której wzięliśmy udział.