foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witaj na stronie Zespołu Szkół Agrotechnicznych im. Władysława Reymonta w Słupsku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kształcenia oraz aktualnościami szkolnymi.

16 lutego br. w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Ustce odbył się XIX Powiatowy Konkurs Ortograficzny. Naszą szkołę reprezentowali: Mariusz Roguski i Natalia Sławska z klasy 1 TKA, Adrian Germann i Paweł Najmrocki z klasy 1 TI oraz Sandra Bączkowska z klasy 2 TKA. Rywalizowali z uczniami II Liceum Ogólnokształcącego w Słupsku, Zespołu Szkół Mechanicznych i Logistycznych w Słupsku, Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego w Słupsku, Technikum TEB Edukacja w Słupsku oraz Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Ustce.

Miło nam poinformować, że Mariusz Roguski uczeń klasy 1 TKA zajął 2. miejsce i zdobył zaszczytny tytuł WICEMISTRZA ORTOGRAFII POWIATU SŁUPSKIEGO. Laureaci otrzymali atrakcyjne nagrody ufundowane przez starostę słupskiego. Uczniowie naszej szkoły poznawali i utrwalali wiadomości o skomplikowanych zasadach polskiej ortografii na zajęciach prowadzonych przez panią Agnieszkę Kwaśniewską – Sudę (nauczycielkę języka polskiego). Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w dziedzinie ortografii.